_MG_1447 4.jpg

Zasvěcení

Pomáhám čarodějkám přijmout svou sílu

Víš, že duchovno má smysl, ale nesnášíš sluníčkáře?

Chceš rozvíjet svůj potenciál, ale cítíš, že nikam nepatříš?

Slovo "vděčnost, afirmace a čištění" ti už způsobuje žlučníkový záchvat?

Nesnáším ženské kruhy, nerozjímám o menstruaci jako o daru a rozhodně to nevidím jako podstatu ženství, nemusím anděly a nemám potřebu všechny zachraňovat. Pro ostatní jsem moc drzá, přímá, přísná, necitlivá, sebevědomá. Příliš žena.

Přijetí své temné stránky mi trvalo 28 let.

 

Panika, strach, psychiatři, záchvaty, deprese a hluboká samota. Přidejte šikanu na střední, labilní matku s lexaurinem a výhružkama, že nám pustí plyn nebo nabourá autem do stromu, když jí nedáme peníze... Tátu, co nás pro jistotu opustil, když mi bylo devět a nutnost vydělávat peníze od útlého dětství, a máte krásný přehled toho, jak můj život začal.
A jak taky hodně dlouho pokračoval.

....

Dnes jsem silná, šťastná, sebevědomá žena, která dokázala překonat své strachy a slabosti.
Po 9 letech života s alkoholickým psychopatem jsem odešla a uzavřela toxické vztahy s ním i s pokrevní "rodinou".

Naučila se postavit sama za sebe a říct "chci být šťastná" beze studu a hrdě.

V největší chudobě, kdy jsem po návratu z UK nedostala v Česku ani hmotnou nouzi jsem se zvládla postarat o sebe, dvoletého syna a dva psy. Naučila se řídit ze dne na den. Udělala si akreditaci. Rozešla se ještě 3x, abych konečně dozrála. Setkala se s úžasným chlapem, který mi byl konečně dokonalým milencem, přítelem i partnerem, a vzala si ho za manžela.

 

Napletla jsem si vytoužené dready a k třicátinám darovala rituální tetování mého ochránce.

Vypracovala se od číšnice přes trenérku fitness a lektorku angličtiny po učitelku na střední škole, abych pak dala výpověď a mohla se věnovat tomu jedinému, co je mi opravdu vlastní:
Čarodějnictví ve všech jeho podobách - od angličtiny přes fotografii po mentoring.

Ne, nevyvolávám duchy, nekresím šílené malby na stěnu a nenosím tuny prstenů ani černé linky.

Jsem normální, obyčejná žena. Čarodějka. Tak jako dost možná ty - jen to ještě nevíš, nebo se toho bojíš.

Já jsem tady od toho, abych ti ukázala, že strach z neznámého je horší, než čelit skutečnostem a naučit se s nimi pracovat. 

Čarodějnictví
Stezka Předků

Přijmout svou sílu není jednoduché, obzvlášť, když člověk neví, co to vůbec obnáší.

Postavit základní ochranu, uzemnit se a bezpečně napojit se na svou duši, rozpoznat vlastní strachy od varování, jednat s rozvahou v pravdě i zodpovědnosti a plně věřit své intuici.

To je základ.

Pak až se můžeme bavit o čakrách, amuletech, kouzlech a zaříkání, energiích, meditacích, věštění pomocí kyvadla, karet, orákula či vámi vlastních technik. Můžeme se rozpovídat o strážcích a duchovních průvodcích, o síle elementů a komunikaci s nimi, o navázání spojení se svými předky a rádci, bytostmi přírody či bohyněmi. Všechno je možné a cesta je otevřená - Čarodějnictví nemá hranice. Má však pevné základy.
 

 - Pravda a Zodpovědnost -

Čarodějnictví není zábava na dlouhé večery nebo způsob, jak naplnit prázdnotu a zaujmout (sebe či ostatní).

Není to ezoterika - nebudeme jen pít čaj a zpívat mantry za vůně vykuřovadel.
Není to koníček, záliba nebo "tak já to zkusím" aktivita.

Být čarodějkou znamená přijmout své poslání a plně je zapracovat do svého života.
Ne, nemusíte se nutně stěhovat na samotu a chodit bosky v mechu. Klidně si nechte luxusní byt a nalakované nehty, antikoncepci, barvu na vlasy i kariéru v kanceláři, pokud se tak cítíte dobře. Magie nemá vyhraněný typ.

Ale pamatujte, že s čarodějkou přijímáte samy sebe.

A to chce odvahu a kus práce.

Proto jsem tady.

 

Cesta k sobě

Temnota

Zpracování svých temných stránek, kdy se zbavíš všeho, co není v integritě s tvou autenticitou. Teprve pak může přjít léčení. 

Znovuzrození

Z Temnoty se zrodí klidná mysl, uvědomění si své sebehodnoty a definování toho, kdo jsme a co tu chceme. 

Sebevyjádření

Uchopíš svoje čisté, jasné Já a dáš mu tvar a oblečení, aby sis ze života na Zemi udělala své království, ne otrokářství.

Termíny

Nejsou.

Pro tuto cestu nemám termíny, datumy ani formulář.

Pokud tě to volá, napiš mi a domluvíme se na schůzce, abychom se vzájemně poznaly.

Jestli zjistíme, že nás to k sobě táhne a můžeme navázat pravidelnou spolupráci, nabídnu ti sezení tak, aby nám to oběma vyhovovalo. Můžeme se vídat ideálně osobně, abychom mohly zapracovat na výrobě amuletů, talismanů, tinktur a magických pomůcek, přípravě a provedení rituálů, vedeným meditacím...

Je toho moc, na čem se pracuje, a osobní kontakt je tady naprosto zásadní.

Pokud to ale nepůjde a i přes to chceš mé vedení, lze se vídat i přes Google Meet.

 


 

Délka a cena

 

Nevím.
Nemám předepsanou délku ani počet "hodin" nebo sezení.

Nemohu tedy určit ani cenu, nevím, co ode mě chceš.

Pustím tě k sobě do života ne jako zákazníka, ale jako kolegyni.

 

Počítej prosím, že cesta se mnou je osobní a přímočará - nebudu ti dávat žádné předepsané papíry, formuláře a skripta, které dostalo 10 lidí před tebou. Jsi jedinečná, a takto k tobě budu přistupovat. Nemám žádný "kurz" na který bych ti poslala odkaz a ty pojedeš předem namluvená videa. Takto to nefunguje..

Přijmu tě do života jako učence, kamarádku, čarodějku. Budu tě respektovat ve tvých názorech a přáních, nebudu ti nic vnucovat ani předepisovat. Povedu tě tak, abych respektovala tvou autenticitu a dovolila ti ji maximálně projevit. 
 

Jak to tedy funguje?

Na pohovoru se ptám, kolik je klient ochoten do spolupráce investovat a na základě toho sestavuji nabídku. 

Vedení u mě je opravdu intenzivní, nedělám nic napůl takže když se už do spolupráce dáme, věnuju se Vám v rámci spolupráce na maximum.

Příklady cenových nabídek:

  • Např. mi klientka nabídne 5000 Kč za měsíc s tím, že chodí do práce a má na starosti děti a domácnost, takže jí vyhovuje nahrávat hlasové zprávy v průběhnu dne. Chce business mentoring, nastavení podnikatelského záměru a vyrovnané osobnosti v souladu s její podstatou, duší a nejvyšším potenciálem. Nastavím poradenství formou hlasových zpráv 3x týdně v rozsahu 30 minut časové dotace na den, bez osobního potkávání online.

 

  • Pán, který si přeje rozvinout své schopnosti v oblasti hranic a magické praxe si vezme spolupráci za 10 000 Kč měsíčně, preferuje osobní setkání a má vlastní zkušenosti, které jen potřebuje osvětlit a dodat vedení. Sestavím program, kdy se potkáme 2x týdně online na cca 2h +  základní hlasovou podporu ve všední dny, kde zahrnu i drobné výklady a nárazové čištění.

 

  • Klient, který si přeje kompletní přenastavení osobnosti v rámci vztahů a sebehodnoty s tím, že má naprosto nulové základy dostane program za 25.000 Kč měsíčně, kdy se mu věnuji denně formou hlasových zpráv od 10 - 16h + 1x týdně online živě. Dostane ode mě zpracovaný Human Design a jeden komplexní výklad týdně + podporu u čištění.


Takže záleží, jestli preferuješ hlasové zprávy v průběhu dne nebo raději jedno intenzivnější sezení, kde se potkáme naživo, to vše zvažuju a beru v potaz při návrhu nabídky na základě toho, kolik jste ochotní do spolupráce investovat. Cenu a styl také nastavuji tak, aby to bylo v pořádku pro oba - sama si hlídám, aby vyrování energie bylo pro obě strany v harmonii, takže tohle jsou jen příklady pro představu - každý klient má jiné požadavky, jiné nároky a úroveň, kde je, kam se chce posunout, jakými technikami atd. Nejde dát tu samou nabídku dvěma lidem, vše se odvíjí na základě pohovoru kde si zjistím, kde jste, kam chcete a jak moc to pro mě bude náročné. 

Potřebné znalosti a vzdělání

Žádné.

Pracujeme s tebou - s tvou myslí, tělem a duší. Na to nepotřebuješ žádné znalosti ani papír.

Nedělám wiccu, satanismus (což je jen zvrácené křesťanství) ani jinou přesnou stategii.

Pracuji s přírodou, intuicí, myslí a silou vůle a rozhodnutí.

Vše, co potřebuješ, tě naučím sama.