Dowsing Pendulum over Tarot

Výklad
Tarotových Karet

Pomáhám zorientovat se v aktuální situaci, pojmenovat faktory ovlivňující naše vnímání a nastínit možnosti a podmínky rozhodování.

 

Jak se karet ptát?

Nečtu věci typu "najdu pravou lásku a kde budu bydlet?" Moje karty odpovídají na otázku "Co mám dělat pro získání kvalitního vztahu? Jaké kroky mám teď podniknout, abych dosáhla vysněného bydlení?"

 

Ptejte se jen, když jste připraveni znát odpověď. Jsem čarodějka, ne sluníčkář nebo esoterik, takže dotanete upřímnou pravdu a přesně tu pomoc, kterou potřebuje (což není nutně to, co chcete slyšet).

Základní výklad          990,- Kč
Velký výklad        1590,- Kč

Jak objednat

Napište mi. Kdekoli - všechny kontaktní možnosti máte vypsány (nečekaně) v kontaktu zde.

Uveďte prosím, na co se chcete zeptat. Občas mívám dotazy "V jakém stavu je náš vztah?" , takže na úrovni základního výkladu popíšu, v jakém bodě se vztah nyní nachází, co ho ovlivňuje, jaké je postavení parterů na různých úrovních a nastíním případná místa, na která se zaměřit. Dále je možné se ptát více užitečně, ve smyslu "Co mám nyní udělat pro zlepšení mého vztahu?" Tohle všechno pokládám za základní výklad, tj. jedna otázka.

Pokud chcete složitější výklad a je potřeba se ptát vícekrát, jedná se o Velký výklad. Tady již neomezuji počet jednotlivých sezení s kartami, ale ptám se tak dlouho a tolika způsoby, než dostanu adekvátní, uspokojivou odpověď.