Setkání "Na Křižovatce"

Setkávání v bezpečném prostoru, který pro vás otevírám v srdci našeho domova.

Pohodlné oblečení, čaj, káva a možnost si zanadávat, postěžovat a něco vyřešit.

Čas, kdy se za vůně vykuřovadel můžete zahrabat do deky u krbu a poprosit o radu, pomoc i vedení.

Držím tady prostor pro každou, která hledá klid v mysli a útočiště pro svou duši.

_MG_2245.jpg

Jak to tedy probíhá?

Moje vize

Moje duše pamatuje časy, kdy setkání žen nebyla módní záležitost. Dívky, slečny a ženy všeho věku si chodily odpočinout, podělit se, poradit a poskytnout si důvěru. Míchaly se bylinky, vázaly se rány na těle i na duši a starší poskytovaly rady mladším. Respektovala se vzájemná odlišnost i potřeby jednotlivce, všichni si byli rovni a dodávali svou vlastní energií odlišnost a autenticitu, která dohromady tvořila bezpečnou energii sdílení.

Setkání v mém domě otevírám za účelem navázání na tyhle důležité momenty, pro poctu našich předků a znovu nalezení harmonie v našich životech.

 

Co budeme dělat?
Na každém setkání otevřu téma, které vycítím jako vhodné nebo které vyplyne od Vás.
Může to být duševní hygiena, zvládání stresu, meditace, stravování, aura, čakry, práce s intuicí, řešení osobních dilemat a problémů, ke kterým potřebujete vhled a hlavně - potřebujete je otevřít v bezpečném kruhu.
Běžnou součástí večera je vykuřování, esenciální oleje, tahání tarotových karet, společná meditace na uzemnění a napojení na Matku Zemi a Zdroj. Nic náročného, ale meditace je základ duševní hygieny a ráda Vás tím společně provedu. Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti a nemusíte se účastnit ničeho, do čeho se Vám nechce. 
Klidně Vám dám deku, křeslo a vzbudím Vás na konci sezení.

Oděv a co s sebou?
Přijďte v tom, v čem se cítíte dobře. U nás Vás přivítají dva psi takže tepláky a triko, na kterém si můžete odnést chlupy, mají přednost před módou :-) S sebou můžete vzít své osobní talismany, amulety nebo předměty, které Vás spojují se sebou a máte potřebu je mít u sebe, ať už je to prsten po babičce nebo náramek z dovolené. Samozřejmě pokud máte oblíbený čaj, rádi pečete nebo chcete čímkoli přispět k obohacení večera, budeme nadšeni :-)

Pro koho to je?
Pro ženy, které cítí, že to potřebují.

Nemusíte se ztotožňovat s čarodějnictvím, důležité je, že Vás to neodrazuje a počítáte s tím, že jdete do domu čarodějky   - moje energie tady jsou cítit a na oltáři mám hadí kůže. Nic Vám tu však krom psích chlupů nehrozí.

Respekt k víře každého člověka je samozřejmostí - vítáni jsou křesťané stejně jako pohani či wiccani, podmínkou je vzájemný respekt a otevřenost. Jsme tu, abychom se navzájem podpořili, ne soudili. A pokud jste ateista a nemáte potřebu v něco věřit, přijďte také :-) Dostanete čaj a můžete zjistit, jestli je tenhle společný prostor pro Vás vhodný.

Pro koho to není
Setkání není pro ezo maniaky kteří chtějí rýpat, narušovat pohodu a honit si ego mezi ostatními.

Není pro extrémisty z žádné skupiny ani manipulativní jedince, kteří budou těžit ze zranitelnosti ostatních, cpát jim svou jedinou správou vizi, víru, názory na očkování nebo MLM.

Celý prostor držím a chráním já a bytosti, které sem přizvu.

 

Pokud se mi nebude někdo líbit, bude slušně a rázně vykázán.
Stručně - promluvit si můžeme o všem, ale nikdo nebude nikomu nic nutit ani vymezovat jedinou správnou cestu.
Kéž se tak děje nejen v mém domě.

Cena

V rámci sezení bude k dispozici nádoba, do které můžete kdykoli přispět libovolnou částkou.
Nemám pevné "vstupné" protože nenabízím žádnou pevnou službu, za kterou bych si mohla účtovat platbu.
Někdo přijde, bude jen poslouchat a odejde bez "aktivní účasti", tak uzná za vhodné přihodit třeba sto korun.

Kdo odejde nadšený, naplněný a s pocitem vděčnosti za poskytnutý náhled a duševní služby, ten vyhodnotí vyrování energií vyšší částkou. Tohle nemohu předem rozhodnout a proto otevírám prostor pro všechny s tím, že věřím ve správné vyrovnání energií pomocí intuice.

Partneři či děti s sebou?
Pokud si přejete přijít ve dvojici, jste velmi vítání :-) 
Zvu především ženy, jelikož, co si budem, jsme na tohle mnohem více laděné. To ovšem neznamená, že jsme čistě dámská společnost a moc ráda mezi námi uvítám páry a jednotlivce obou pohlaví.


U dětí bych jen poprosila o uvážení - scházíme se za účelem klidu a pohody, ne abychom tady lítali a chytali padající drobotiny strhávající na sebe ubrus se svíčkama. To si neužijete Vy ani my.

Pokud máte děti dosud nechodící tak je to ideál, jen počítejte s canisterapií aneb máme dva psy, kteří olizují a pelichají. Neublíží, ale jsou zvyklí na kontakt a děti mají rádi (jako Falco z Nekonečného Příběhu - ne k večeři). U větších dětí je možnost vypuštění na vesnici - před domem máme hřiště a je to tu bezpečné, jediná divná osoba v sousedství jsem tu já. Mému synovi je 10 let takže pokud máte dítko v podobném věku, věřím, že se také zabaví. Nicméně je to na Vašem uvážení - jedete si odpočinout takže samozřejmě, že raději bez dětí, ale je nesmysl, abyste zase kvůli dětem nepřišli vůbec.

Kdy a kde to probíhá?

Prozatím nemám daný pevný termín, setkáváme se dle zájmu a možností.

Lokace:

Chloumek

Dobrovice

29441 
 

Své místo si prosím předem zamluvte u mě, ať vím, s kým mohu počítat.

Stačí sms, email či formulář zde na stránkách. Děkuji a těším se!

_MG_5446.jpg