Archetyp Duše

_MG_7307.jpg
Načtu Vaši duši do fotografie

Energeticky zakódovaný obraz duše

Fotografie
které zachytí 
Vaše poslání a zvědomí Vám duši - navždy

Vaše magická fotka jako
autentický amulet

Lokalita: Chloumek u Dobrovice, Mladá Boleslav

1 styling (kostým a komplet vizáž)

Použití dýmu, pyrotechniky, umělého sněhu aj.

V případě více lokací, změny vizáže, kostýmů na míru, výroby doplňků na přání aj. se cena navyšuje.

Focení je vhodné pro ženu, která chce definovat svůj zdroj vnitřní síly a najít stabilitu

 

Vidět sama sebe ve své plné autenticitě nám otevírá dveře ke svobodnějšímu, plnějšímu životu

Moje Fotografie je přijetím Tvého Já

Fotografie Duše jako osobní talisman

 

Budeme pracovat nejen na tvé fotce, ale především na tvé osobnosti.

Protože moje fotky nejsou jen "hezké snimky", jsou to obrazy duše. A my tu duši musíme najít, definovat a dovolit jí se vyjádřit. 

     Najdeme tvůj archetyp - zdroj tvé vnitřní síly

     Zjistíme, co tě blokuje od prožívání nejvyššího potenciálu

     Zpracujeme fotografii, na které zachytíme tvé nejvyšší Já tak, aby sis ho prožila a zůstala v něm. 

Není to jen fotka, je to tvůj amulet

_MG_4476.jpg

První fotka Lucky vůbec, kdy jsem ji musela přemlouvat, ať mi vleze před foťák jen abych si nastavila světlo.

Víc mi nedovolila, protože "vypadá hrozně a neumí se fotit."

Níž vidíte naši první a druhou VIP spolupráci :-) 

Zásluhu si přičítám předevím na změně její osobnosti a přístupu k focení - vizuálně s ní práce nebyla žádná. 

Luc je fakt nádherná ženská a fotit ji je radost, ale ona sama se mi popsala jako nehezká, nudná, divná, postava nanic atd atd atd. Poznáváte se v tom? 

Luc jsem dokázala dostat z pozice "hlavně mě nefoť" na TOP fotky, kdy se její sebevědomí posunulo o obrovský skok dopředu. Tohle je moje práce. 

_MG_9475.jpg
_MG_0187.jpg

Jedna společná pro můj osobní projekt na univerzitu

_MG_5009.jpg

Pro více informací o obsahu, náplni spolupráce, probíraných tématech či možnostech focení mi stačí zanechat vzkaz. Využij formulář, telefon, call zdarma, email nebo se rovnou stav na kafe :-) 

Pokud cítíš, že tě to táhne, neváhej. 

Je tohle pro tebe?

Napiš mi!

All Inclusive

Poradenství

 

Tím to všechno začíná.

Potřebuji vědět, kdo jste a co vyzařujete, co máte za sebou a kam chcete směřovat?

Chcete vyjádřit radost, nadšení a mít portrét pro potěchu? Nebo toužíte být více svá a nevíte, jak to vyjádřit?

Moje fotografie jsou formou terapie, kdy z Vás vytáhnu to nejsilnější, pravé a autentické já a nechám ho zazářit ve své vyjímečnosti.

Pokud budete cestou k těmto fotografiím potřebovat psychickou podporu, konzultaci, odblokování strachů aj., budeme s tím pracovat.

Modeling - vedení v pózování

Mít ženskou za foťákem má své výhody - jednak koukám na celou scénu a atmosféra je pro mě důležitější, než vyhnaná póza. A potom jsem sama zkušená modelka s 15-ti letou praxí ve fotomodelingu, takže vím, co dělám. Dokážu Vás vést plynule, příjemně a beze stresu či strnulých póz. Vím, jak se cítíte a co jsem při začátku práce před foťákem potřebovala slyšet já. Na základě poradenství si dáme průpravu do pózování, kdy Vás naučím, jak se pohybovat, abyste na fotkách zazářily s přirozenou elegancí a půvabem. Mimochodem - nikdy nenutím do úsměvů! Moje fotky jsou silné a mají atmosféru, nejsou to snímky na pohlednice. 

Nedržím Vás ve strnulých pózách zatímco ladím světlo a zkouším blesky.. Vnímám, co potřebujete, komentuji klidně a věcně.

Sama vím, co mi před foťákem vadí, co mě rozhodí a kdy se cítím nepříjemně, ať už je to nevhodná komunikace, nepříjemná póza nebo teplota v pokoji. Fotograf, který si focení nikdy nezkusil z druhé strany, nemůže vědět, jaké to je. Neví, co se ve Vás odehrává a nedokáže se do Vás vcítit, protože on to nikdy nedělal - fotograf jen fotí a diriguje, edituje, stará se o výsledek. Ale já se starám o Vás!

Vizáž

Celá moje práce se bude odvíjet od Vás. Kdo chcete být? Jak se chcete projevit? Co je Vaše podstata, kterou skrze fotografii necháme vyplout na povrch? Celá vizáž Vám bude přizpůsobena na míru, nemám žádné "presety" které bych kopírovala, každá je originál.

Kostým

Vše, co vidíte na mém portfoliu je moje vlastní sbírka. Mám k dispozici plesové a večerní šaty i sukně, přírodní lněné a bavlněné šaty, přehozy, šály, doplňky, kožešiny. Mohu vyčarovat vše od jemné víly, princezny a můzy přes divoženku a přírodní čarodějku z hloubi lesa po malou mořskou vílu, kouzelnici či Bohyni s elementy. 

Kostýmy také šijeme na míru, takže pokud si nevyberete z nabídky, není problém Vám vytvořit kompletní vizáž na přání.

Make-Up

Líčení musí podtrhovat celý projekt. Můžete mít minimalistický, přírodní makeup, kdy jen zvýrazníme Vaše rysy. A také můžeme vyčarovat propracovaný makeup s hadí kůží, zlatými šupinkami, stříbrem či čímkoli, co nám pomůže přivést Vaši podstatu k životu.

Lokace

Focení probíhá pokud možno ve venkovních prostorech. Pokud je zima nebo se do tématu hodí ateliér, fotím u sebe doma. Mám zde veškeré zázemí pro fotoateliér a ráda Vás tu přivítám v teple a pohodě. K dispozici je káva, čaj a občerstvení, ať jste během focení v klidu a dobře naladěné! 
Pro náročnější klienty je možné zařídit focení se zvířaty, na zámku, hradu či jakémkoli interiéru, který si vyberete.

Profesionální Edit

Edit fotografií aneb postproces je moje srdcovka. Miluju vytvářet atmosféru a podchytit Vaše osobní kouzlo jedinečnou úpravou. Zakládám si na autentičnosti každé fotografie, nemám "presety", kde bych jen naházela filtry a vyplivla vám 20 fotek jak přes kopírák (proto nefotím svatby, ale jen novomanžele). Za svým editem si opravdu stojím - u fotky si hraju s každým detailem a nad jednotlivým snímkem sedím v rozmezí 1 - 5 hodin. 

- Elementy -

Který je ten Tvůj?

_DSC6838.jpg

Oheň

_MG_5370 copy.jpg

Země

IMG_4631.jpg

Voda

_MG_9548.jpg

Vzduch

Pokud cítíš potřebu vyjádřit se jedním z elementů, i to může být tvoje fotka :-)